Підйом захворюваності на COVID-19 спостерігатиметься до середини березня, потім піде на спад – Кузін


12:4903.03.2023

В Україні підйом захворюваності на COVID-19 спостерігатиметься до середини березня, а після цього буде поступовий спад. Наразі продовжує домінувати штам “Омікрон”. Про це журналісту УНН розповів заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

На запитання, який штам коронавірусу наразі домінує, Кузін відповів: «”Омікрон”, причому звичайний, який циркулював раніше. Реєструємо те, що поступово і прогресивно по нових областях додається штам XBB.1.5 (“Кракен” – ред.)».

Він зазначив, що новий підвид коронавірусу “Кракен” має властивості швидше передаватися, і на цьому тижні він вже був зареєстрований на території Львівської області.

«Але ми не очікуємо, що буде якесь суттєве зростання. Завантаженість ліжок не перевищує 10%, ми будемо спостерігати такі підйоми захворюваності, я думаю, ще до середини березня сто відсотків, і після того буде поступовий спад», – розповів Кузін.

Читайте: Кількість хворих на коронавірус в Україні кожного тижня збільшується – Кузін

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Підйом захворюваності на COVID-19 спостерігатиметься до середини березня, потім піде на спад – Кузін' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube