У Куп’янському районі Харківщини оголошено обов’язкову евакуацію дітей та маломобільних


20:1502.03.2023

На Харківщині через нестабільну безпекову ситуацію місцева влада оголосила обов’язкову евакуацію дітей та маломобільних із Куп’янського району на більш безпечні території.

Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції ТОТ України, передає Інше ТВ.

Евакуація буде проводитися до визначених планом пунктів з подальшим розселенням. Зокрема в Харкові для тих, хто евакуюється, підготовлено 3 тисячі місць.

Відповідальні особи подбають про те, щоб евакуйовані отримали статус внутрішньо переміщених осіб, оформили соціальні виплати та були забезпечені гуманітарною допомогою.

Мінреінтеграції закликає жителів Куп’янського району не нехтувати безпекою дітей та вразливих груп населення і евакуюватися на більш безпечну територію.

Повідомити про бажання евакуюватися можна на гарячі лінії органів місцевої влади: +38 (095) 771-44-46 та +38 (098) 940-78-33 або ж заповнити електронну форму за посиланням. Звернення з питань евакуації приймає волонтерська організація Helping to Leave: +38 (093) 177-64-58.

Також про бажання евакуюватися можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або ж написати нам у месенджери на номер: +38 (096) 078-84-33.

Як повідомляло Інше ТВ, напередодні осені Верещук не радила евакуйованим з Донецької, Херсонської, Запорізької та частини Харківської областей планувати повернення додому до весни. Згадала і Миколаїв

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Куп’янському районі Харківщини оголошено обов’язкову евакуацію дітей та маломобільних' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube