В Словаччині тепер також можна обміняти українське посвідчення водія


19:5602.03.2023

Із 2 березня послуга обміну національного посвідчення водія на таке ж українське надається у Братиславі. 

Про це повідомили в Регіональному сервісному центрі в Миколаївській області, передає Інше ТВ.

Завдяки співпраці сервісних центрів МВС та Державної міграційної служби України послугу почали надавати у мобільно-технічних комплексах ДП «Документ» ще у Словаччині. Адреса, за якою працюють мобільні програмно-технічні комлекси ДП «Документ»:

Братислава, 821-09, Mlynské nivy 5A (територія автостанції -1 поверх ТЦ «Nivy centrum»).

Графік роботи мобільних програмно-технічних комплексів у Братиславі: понеділок — субота з 9:00 до 18:00 за місцевим часом; неділя — вихідний. Обмін посвідчень водія можливо здійснити у вівторок — п’ятницю з 9:00 до 16:00, у суботу з 9:00 до 14:45 за місцевим часом; неділя та понеділок — вихідні.

За кордоном поки не надається послуга відновлення українського посвідчення водія у разі втрати чи крадіжки. Але таку послугу можна отримати на території України в 148 сервісних центрах МВС або замовити онлайн через Електронний кабінет водія.

Для отримання послуги обміну водійського необхідно подати пакет документів:

паспорт громадянина України із зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання, а якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання особи;

довідка платника податків — «ідентифікаційний код»;

наявне посвідчення водія, яке підлягає обміну;

документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) у разі зміни таких даних.

Алгоритм обміну українського посвідчення водія на українське у Словаччині: особа звертається до ДП «Документ» та надає повний пакет документів, її фотографують та оформляють заявку на обмін посвідчення водія, відправляють заявку до України, де її розглядає адміністратор сервісного центру МВС. У разі успішного розгляду заявки, тобто, схвалення процедури обміну посвідчення водія, у Братиславі видруковують на спеціальному бланку новий документ для особи, а старий вилучають. 

Сервісні центри МВС в Україні роблять все можливе, щоб опрацьовувати заявки у день звернення громадян. Але трапляються обставини непереборної сили, коли опрацювання не є можливим. Наприклад, під час повітряної тривоги через ракетну загрозу на території України опрацювання заявок не проводиться. 

Як повідомляло Інше ТВ, станом на зараз обмін посвідчення водія можна здійснити також у Польщі та Чехії.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'В Словаччині тепер також можна обміняти українське посвідчення водія' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube