ГУР: у рф готуються до масової мобілізації студентів вишів


11:3321.02.2023

Головне управління розвідки Міноборони України повідомляє, що у рф готуються до масової мобілізації студентів очної форми навчання, пише УНН.

“У росії проводяться заходи щодо забезпечення проведення чергової хвилі мобілізації. Наразі активно нарощуються можливості із забезпечення масової мобілізації студентів вищих навчальних закладів. Для цього створюються так звані «дільниці оповіщення», які будуть надавати допомогу військкоматам щодо вручення повісток студентам очної форми навчання”, – повідомляють у ГУР.

За даними воєнної розвідки України, зокрема, керівництвом новосибірського державного педагогічного університету, томського політехнічного університету, томського державного педагогічного університету видано документи, які зобов’язують структурні підрозділи закладів виділити певну кількість студентів і співробітників для роботи на «дільницях оповіщення». “До цієї роботи планується залучати громадян, які офіційно не підлягають мобілізації. При цьому, в томському політехнічному університеті включення до складу «дільниць» відбувається без згоди або навіть попереднього інформування визначених студентів та співробітників”, – вказують розвідники.

Керувати «дільницями» призначаються представники вищого керівництва учбових закладів.

У розвідці зауважуть, що для проведення чергової хвилі мобілізації в рф не потрібні додаткові правові підстави, оскільки оголошену у вересні 2022 року «часткову мобілізацію» офіційно так і не було завершено.

“Імовірно, мобілізацію буде проведено до 1 квітня – початку весняного призову на строкову службу. У разі необхідності початок призову може бути відстрочений”, – зазначають у ГУР.

Читайте: Росія розмістила близько 450 літаків тактичної авіації і близько 300 гелікоптерів за 200 кілометрів від кордону з Україною – ГУР© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube