Російські війська почали наступ на Луганщині


07:1609.02.2023

Темп російських операцій вздовж лінії Сватове-Кремінна на заході Луганської області протягом останнього тижня зріс.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики зазначають, що геолокаційні кадри боїв підтверджують рух окупантів на північний захід від Сватового. Військове командування РФ повністю залучило частини кількох дивізій до наступальних дій на цій ділянці лінії фронту.

“Підрозділи полків 144 та 3 мотострілецької дивізії (20 загальновійськова армія, ЗВО) і полк 90 танкової дивізії (ЦВО), підтримані частинами 76 Повітряно-десантної дивізії та невизначеними підрозділами Південного військового округу ведуть наступальні операції вздовж усієї лінії Сватове-Кремінна”, – мовиться у звіті.

В ISW інформують, що відповідні факти вказують на те, що російський наступ почався, в той же час українські сили не дають ворогу отримати значні успіхи.

Спеціалісти пояснюють, що окупанти в Луганській області намагаються перехопити ініціативу. Це може призвести до їхньої кінцевої кульмінації на лінії Сватове-Кремінна без досягнення цілей захоплення всієї Луганської та Донецької областей.

Ця кульмінація дасть для українських сил вікно можливостей, яке можна буде використати у власному контрнаступі“, – додали в Інституті вивчення війни.

Ключові висновки ISW:

  • Повідомляється, що командування так званої “народної міліції “ДНР” взяло під контроль російський артилерійський батальйон, ймовірно, для підтримки зусиль, спрямованих на посилення деградованих сил “ДНР” перед наступом Росії.
  • Повідомлення про підпорядкування російських мобілізованих військовослужбовців формуванням “ДНР” може також свідчити про те, що російське військове командування, можливо, продовжує зусилля з інтеграції спеціальних формувань “ДНР” і “ЛНР” до складу збройних сил РФ, але, ймовірно, зіткнеться зі значними труднощами.
  • Російські чиновники продовжують пропонувати заходи з підготовки російської військової промисловості до затяжної війни в Україні, а також, ймовірно, створюють нові умови для ухилення від санкцій.
  • Війська РФ продовжили наступальні дії на північний захід від Сватового та активізували наступальні операції поблизу Кремінної.
  • Окупанти провели обмежені наземні атаки в районі Авдіївки-Донецька та на заході Донецької області.
  • За повідомленнями, російські та українські війська продовжують дрібномасштабні перестрілки та розвідувальну діяльність у дельті Дніпра і на Кінбурнській косі.
  • Повідомляється, що ПВК “Вагнер” вдається до більш примусової тактики у своїй кампанії з вербування ув’язнених, можливо, у відповідь на зниження ефективності цієї кампанії.

До слова, “максимальне загострення” спостерігається на Кремінському напрямку. Водночас у Запорізькій області росіянии вимушені будувати захисні споруди.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Російські війська почали наступ на Луганщині' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube