«росія має припинити свої абсурдні заяви про те, ніби вона є “жертвою”, вона є агресором» – заява Євросоюзу


07:0409.02.2023

росія, яка веде неспровоковану агресивну війну проти України, мусить припинити абсурдні заяви, нібито саме вона є “жертвою”.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у заяві Європейського Союзу “Щодо агресії російської федерації проти України”, виголошеній під час засідання Форуму з безпекового співробітництва ОБСЄ у Відні.

“Вже майже рік росія веде цілеспрямовану, нічим не спровоковану, невиправдану агресивну війну проти України. Той факт, що ця російська агресія є незаконною згідно з міжнародним правом, не викликає жодних сумнівів. Ми, як і переважна більшість колег за цим столом, засуджували і найрішучішим чином засуджуватимемо це обурливе порушення росією міжнародного права, Статуту ООН та принципів і зобов’язань ОБСЄ. російська делегація тут і на інших міжнародних форумах повинна припинити свої абсурдні заяви про те, ніби вона є “жертвою”. росія є агресором, її війська розгорнуті на території іншої суверенної держави. А не навпаки”, – вказується у заяві.

Зазначається, що трагічні 350 днів від початку повномасштабної війни є “яскравим свідченням серйозного прорахунку кремля щодо вторгнення в Україну”: “Тим у росії, хто ще рік тому готувалися до параду в Києві, довелося швидко змінити свої плани”.

ЄС стверджує, що заяви путіна, який погрожував міжнародній спільноті безпрецедентними наслідками за підтримку України, нікого не залякали. “кремль недооцінив завзятість і рішучість України та українського народу в захисті своєї Батьківщини, своєї свободи і свого європейського майбутнього. У міцній єдності, також недооціненій кремлем, ми разом з нашими міжнародними партнерами, вирішили підтримати Україну, надавши їй, відповідно до статті 51 Статуту ООН, засоби для самозахисту. Це було і є правильним рішенням”, – наголошується у заяві.

Окрім того, Євросоюз указує, що росія мусить негайно припинити звірства, які вона чинить в Україні.

“Наразі росія не демонструє жодної справжньої готовності до переговорів щодо справедливого і сталого миру. Ми підтримуємо Формулу миру Президента Зеленського і зобов’язуємося активно працювати з Україною над реалізацією плану з 10 пунктів”, – додали у Євросоюзі., запевнивши, що його члени сповнені рішучості підтримувати Україну, жертву російської агресії, стільки, скільки буде потрібно.

Як повідомляло Інше ТВ, Сили оборони відбили ворожі штурми поблизу 19 населених пунктів в Луганській, Донецький та Запорізькій областях – Генштаб

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«росія має припинити свої абсурдні заяви про те, ніби вона є “жертвою”, вона є агресором» – заява Євросоюзу' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube