Перша група українських рятувальників прибула до Туреччини для допомоги у ліквідації наслідків потужного землетрусу (ВІДЕО)


18:3808.02.2023

Перша група Зведеного загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій, до складу якого увійшли рятувальники Мобільного рятувального центру швидкого реагування, пожежні-рятувальники, медики, кінологічні розрахунки Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України вже прибули до аеропорту м. Газіантеп і готові вирушити до місця проведення пошуково-рятувальних робіт, щоб приєднатися до міжнародної команди пошуковців.

Про це повідомили в ДСНС України, передає Інше ТВ.

Друга група рятувальників прямує наземним шляхом і приєднається до колег одразу по прибуттю на місце призначення.

Нагадаємо, загалом на ліквідацію наслідків потужного землетрусу від України направлено 87 чоловік особового складу, 18 одиниць техніки та 10 пошуково-рятувальних собак.

Групи забезпечені супутниковими терміналами Starlink, дронами, технікою та всім необхідним обладнанням для виконання завдань на місці пошуково-рятувальної операції.

Як запевнили в ДСНС України, спроможність ДСНС не погіршилася – рятувальники готові виконувати завдання на території нашої держави, відправлення загону до Туреччини не вплинуло на зниження готовності.

Як повідомляло Інше ТВ, Жертв землетрусів в Турції і Сирії – близько 8 тис. Насправді – більше

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Перша група українських рятувальників прибула до Туреччини для допомоги у ліквідації наслідків потужного землетрусу (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube