У Тихому океані знайдено невідомий підвид дельфінів


21:1122.12.2022

Лінія дельфінів, що мешкає далі від берега, розвинулася пізніше, ніж їхні родичі, які живуть ближче до берега.

Вчені з Університету Маямі з’ясували, що один із видів дельфінів, які мешкають у Тихому океані, розділений на кілька підтипів. Про це пише Кореспондент.

Йдеться про дельфінів-афалінів, які живуть у прибережних водах східної тропічної частини Тихого океану – між Нижньою Каліфорнією та Галапагоськими островами.

Тепер стало відомо, що їх черепи і тіла значно менші, ніж у тих, що живуть біля берегів південної Каліфорнії або Японії.

У зв’язку з цим вчені заявили, що це зовсім окремий вид.

“Особливі умови довкілля в ETP можуть бути рушійною силою еволюційної диференціації цих афалінів. З огляду на ці результати, ми рекомендуємо визнати морських афалінів ETP окремим підвидом Tursiops truncatus nuuanu”, – заявили дослідники.

Афаліни є в океанських водах по всьому світу, але їх адаптація до певних місць проживання на узбережжі призвела до фізіологічної та генетичної різноманітності.

Вчені виділили два підвиди афалінів: чорноморська афаліна (T. ponticus) та афаліна Лахілла (T. gephyreus). Проте експерти вважають, що існує ще безліч їхніх підвидів.

Зазначимо, дельфіни ЕТР – найменші відомі афаліни. Вони харчуються кальмарами та дрібною рибою.

Читайте: Виродки як є: директор севастопольського дельфінарію викинув чотирьох дельфінів, які прожили 10 років в неволі, у відкрите море (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'У Тихому океані знайдено невідомий підвид дельфінів' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube