Україна отримає ще понад 10 тис. Starlink


10:5920.12.2022

Більше 10 000 пристроїв, які забезпечують інтернет-сервіс, що транслюється з супутників, будуть відправлені в Україну в найближчі місяці, повідомив віце-прем’єр-міністр і міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю Bloomberg

“SpaceX і Ілон Маск швидко реагують на проблеми і допомагають нам”, – сказав Федоров, додавши, що він розмовляв з Маском безпосередньо. “Ілон Маск запевнив нас, що і надалі буде підтримувати Україну. Коли у нас було потужне відключення електроенергії, я в той день написав йому повідомлення, і він миттєво відреагував і вже зробив певні кроки. Він розуміє ситуацію”.

Представник SpaceX не відповів на повідомлення з проханням про коментар.

Супутники SpaceX є частиною мережі Starlink, яка передає високошвидкісний інтернет-сервіс до антен на Землі.

Starlink відіграла важливу роль на початку війни в Україні, коли російські військові зосередилися на знищенні комунікацій. Антени Starlink дозволили українським військам підтримувати зв’язок, коли вони відбивали початковий натиск Росії.

За словами Федорова, Україна отримала близько 22 000 антен Starlink з початку війни в лютому.

Хоча контракту ще немає, уряди кількох країн Європейського Союзу готові розділити оплату, сказав він, відмовившись публічно назвати їх.

“На сьогоднішній день всі фінансові питання вирішені”, – сказав він, додавши, що навесні Україні необхідно буде знайти додаткове фінансування.

“Альтернативи супутниковому зв’язку немає”, – сказав Федоров.

Україна готується до найгіршого сценарію, при якому електро-, тепло-, водопостачання та водовідведення можуть бути відключені на кілька днів або навіть тижнів, якщо Росії вдасться ще більше зруйнувати енергетичну інфраструктуру країни, заявила українська влада. Близько половини її вже пошкоджено. Мобільний зв’язок та інтернет-зв’язок також можуть бути значно обмежені в цьому випадку.

Антени Starlink потребують електроенергії, але можуть живитися від генераторів або акумуляторів.

Нагадаємо також: “Лайфхак для вояк”. Як наші бійці “проводять” інтернет у бліндажі (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Україна отримає ще понад 10 тис. Starlink' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube