Нідерландська слідча група зібрала в Україні докази для Гаазького суду


09:5706.12.2022

Нідерландська судово-слідча група, яка розслідувала воєнні злочини в Україні протягом останніх кількох тижнів, повернулася додому з доказами, які будуть передані прокуратурі Міжнародного кримінального суду.

Про це повідомили у міністерстві оборони Нідерландів.

До складу слідчої групи входять криміналісти, слідчі з Королівської військової поліції (KMar) та експерти з інших оборонних підрозділів.

«Команда виконувала свою роботу у важких умовах. Серед іншого, було зібрано докази, опитано свідків та проведено ДНК-експертизи. Крім того, було забезпечено захист цифрової інформації, наприклад, з камер та комп’ютерів. Їхні докази передаються до МКС. Там буде визначено, чи переходити до кримінального переслідування», – йдеться у заяві міноборони Нідерландів.

Це вже другий виїзд команди нідерландських слідчих в Україну. Першу експедицію провели у травні. Наступний візит запланований на весну 2023 року.

«Останнім часом росіяни дуже активно здійснюють ракетні обстріли по всій країні. Цими розслідуваннями команда робить важливий внесок у боротьбу з порушеннями міжнародного права», – додали в уряді Нідерландів.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Нідерландська слідча група зібрала в Україні докази для Гаазького суду' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube