Біженцям з України, які повернулись на батьківщину, дозволять знов приїхати в ЄС, щоб перезимувати


17:1501.11.2022

Біженці, яким було видано тимчасові візи в Європейському союзі та які повернулися до України, можуть повернутися до ЄС до настання зими.

Про це після прибуття делегації чеських міністрів із Києва заявив міністр внутрішніх справ ЧР Віт Ракушан, пише «Радіо Прага».

За його словами, до ЄС прибуло близько 4,3 мільйонів біженців, проте близько п’ятої частини вже повернулися на батьківщину. З Чеської Республіки, яка сьогодні видала понад 450 000 віз українським біженцям, до своєї країни повернулися близько 20%.

«Якщо хтось тим часом виїхав до України і живе там, вже отримавши статус тимчасового захисту в одній із держав ЄС, він має право повернутися до ЄС у тому випадку, якщо умови не дозволяють йому залишатися в Україні протягом зими», — зазначив. міністр.

За словами Ракушана, можна припустити, що ці люди повернуться, а кількість біженців у Євросоюзі може зрости до 5 мільйонів. За його словами, Чехія могла б ухвалити максимум півмільйона людей.

Як повідомляло Інше ТВ, У Празі пройшла Демонстрація проти страху та ненависті – на знак солідарності з Україною (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Біженцям з України, які повернулись на батьківщину, дозволять знов приїхати в ЄС, щоб перезимувати' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube