Мобілізація в РФ привела до соціального розлому – ISW


12:5819.10.2022

Часткова мобілізація в РФ посилила етнічний поділ, расизм і ксенофобію у суспільстві. Про це повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW) у звіті, пише Кореспондент.

Зазначається, що стрілянина 15 жовтня на полігоні в Бєлгородській області, ймовірно, була природним результатом політики Кремля, що триває, щодо використання бідних верств населення і меншин для формування збройних сил, захищаючи при цьому етнічних росіян і більш заможних громадян.

“Російські джерела поклали відповідальність за стрілянину на двох етнічних таджиків, які були насильно мобілізовані. Російський інформаційний простір багато в чому відреагував запеклою ксенофобською риторикою щодо мігрантів із Центральної Азії та інших периферійних соціальних груп”, – пише ISW.

Як зазначили аналітики, заклики до імміграційної реформи в РФ демонструють ту роль, яку, мабуть, відіграла часткова мобілізація в загостренні етнічного поділу, расизму та ксенофобії у російському внутрішньому просторі, особливо щодо етнічних меншин.

Читайте: путін знову збрехав – мобілізація продовжиться, до весни він хоче 1 млн. свіжини© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube