Шведська газета опублікувала фото ушкоджень “Північного потоку” (ФОТО)


16:0018.10.2022

Шведська газета Expressen опублікувала фотографії пошкодженої ділянки «Північного потоку», які зроблені на глибині 80 метрів в Балтійському морі, передає УНН.

«Наша підводна камера зафіксувала довгі розриви морського дна, перш ніж досягти армованої бетоном сталевої труби, розірваної в результаті ймовірної диверсії», – ідеться у повідомленні.

За оцінкою видання, після вибуху, сила якого становила 2,3 бала за шкалою Ріхтера, вибух знищив щонайменше п’ятдесят метрів газопроводу.

Шведська газета опублікувала фото ушкоджень "Північного потоку" (ФОТО) 1 Шведська газета опублікувала фото ушкоджень "Північного потоку" (ФОТО) 3 Шведська газета опублікувала фото ушкоджень "Північного потоку" (ФОТО) 5

З 27 вересня повідомлялося, що було виявлено витоки в трубопроводах “Північний потік-1” та “Північний потік-2”, що йдуть через Балтійське море до Німеччини з росії, – два у винятковій економічній зоні Швеції і ще два витоки у винятковій економічній зоні Данії, через що розпочалося розслідування та було посилено безпеку ключової енергетичної інфраструктури регіону.

Слідство у Швеції назвало “детонації” причиною витоків з “Північного потоку”.

Читайте: Отвори витоку газу на Північних потоках – 8 м, вибух зафіксували сейсмологи, міжнародна слідча група розвалилася

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Шведська газета опублікувала фото ушкоджень “Північного потоку” (ФОТО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube