Від завтра в громадському транспорті не має звучати музика – це заборонено. А тим більше – російські виконавці


17:5106.10.2022

Норми Закону України 2310-IX про заборону акустичного насильства на пасажирському транспорті набувають чинності з 7 жовтня 2022 року.

З цього дня водіям в громадському транспорті буде заборонено відтворювати в салоні автобуса музику, звуки фільмів чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку.

Про це пише Delo, передає Інше ТВ.

Верховна Рада ухвалила відповідний законопроєкт 19 червня, Президент підписав документ 5 липня.

Закон також забороняє відтворювати музику в салоні таксі без згоди всіх пасажирів. Норми документу поширюються як на міський транспорт, так і на приміські, міжміські, міжнародні маршрути. При цьому дозволяється транслювати звук музики чи фільмів на індивідуальні навушники пасажирів.

Зазначимо, що норми закону також поширюються на пасажирів: водій має право висадити людей, які вмикали музику (фільми тощо) в салоні.

Крім того, цим же законом з 7 жовтня заборонено публічне відтворення фонограм, відеограм чи кліпів російських співаків. Також забороняється проведення гастрольних заходів, учасниками яких є музичні виконавці, які є громадянами держави-агресора. Виключення стосується лише співаків, які публічно засуджують агресію проти України.

Від завтра в громадському транспорті не має звучати музика – це заборонено. А тим більше – російські виконавці 1
Від завтра в громадському транспорті не має звучати музика – це заборонено. А тим більше – російські виконавці 3

Як повідомляло Інше ТВ, “Рашизм”: історія “російського фашизму” від теорій Дугіна до ідеології “Брата-2”

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Від завтра в громадському транспорті не має звучати музика – це заборонено. А тим більше – російські виконавці' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube