Мобілізованим в рф навіюють, що українське керівництво отримало гроші за захоплені території, удари по Криму узгоджені з путіним і скоро Китай дасть суперракети


17:3206.10.2022

Українська розвідка розповіла про те, що говорять мобілізованим росіянам у тимчасово окупованому Криму на заняттях із політичної підготовки.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони.

В окупованому Севастополі набирає обертів «мобілізаційна кампанія». Представники військкоматів найбільшу увагу приділяють водіям і трактористам. В 1-й міській лікарні повістки отримали водії швидкої допомоги в повному складі. На виноробному підприємстві «Золота балка» – 100% трактористів.

Мобілізованих розміщують у військовому містечку 810-ої бригади морської піхоти. Протягом останнього тижня сюди прибуло близько 300 новобранців. Мобілізовані проходять прискорену базову бойову підготовку під керівництвом інструкторів з 47 мотострілецької дивізії та 810 бригади. Найбільша увага приділяється підготовці екіпажів БМП, БТР та РСЗВ «Град». Зразки сучасної військової техніки відсутні. Окремо готуються підрозділи снайперів та саперів. Опрацьовуються дії в складі БТГр та малими групами.

Більшість особового складу – чоловіки віком «за 40». Серед них – учасники російських воєн в Ічкерії, декілька «афганців». Значна частина колишніх військових ЗСУ, які після окупації залишись на території Криму.

Зі стоянки довготривалого зберігання бойової техніки 810-ої бригади зняті зі зберігання всі САУ 2С3 «Акация» та ЗСУ-23-4 «Шилка», які вдалося привести в мінімально робочий стан. Частина особового складу вже виїхала на Донецький та Херсонський напрямки.

Розвідники заявляють, що перед відправкою до зони бойових дій із мобілізованими проводять спеціальні заняття з “політичної підготовки”, на яких розповідають про те, що українське керівництво “вже давно отримало і поділило гроші за здачу територій”.

Також призовникам кажуть, що їм не доведеться брати участь у бойових діях, вибухи у Криму були узгоджені з диктатором Володимиром Путіним, а Росія “ще нічого не починала”.

Крім цього, окупанти кажуть мобілізованим, що Китай нібито скоро надасть Росії “сучасні ракети, які зноситимуть українські міста “під нуль”, а РФ поки що береже свої ракети.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Мобілізованим в рф навіюють, що українське керівництво отримало гроші за захоплені території, удари по Криму узгоджені з путіним і скоро Китай дасть суперракети' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube