ЗМІ: Росія відвела 80% військ від кордонів із країнами НАТО


14:3329.09.2022

Росія відвела від своїх кордонів з країнами НАТО – Литвою, Естонією та Латвією, а також кандидатом на членство в Альянсі Фінляндією близько 80% військ, що перебували там. Про це повідомив американський журнал Foreign Policy з посиланням на джерела серед західних військових, пише Кореспондент.

Вказано, що зараз у районі Калінінграда та балтійського регіону перебувають не більш як 6 тисяч осіб зі складу сухопутних військ РФ, тоді як раніше їх налічувалося щонайменше 30 тисяч. Війська були направлені в Україну, щоб поповнити тяжкі втрати. Це наймасштабніше скорочення сил на цій ділянці за останні сім місяців, йдеться у матеріалі.

Ця кількість незабаром може змінитися в результаті оголошеної в Росії мобілізації, але резервісти, які призвані на службу, ймовірно, будуть погано навчені і споряджені, пише видання.

“Передислокація з цього регіону за останні сім місяців була дуже значною, – сказав виданню неназваний військовий чиновник однієї зі скандинавських країн. – Росія багато десятиліть тримала у нас сухопутне угруповання, яке зараз практично випарувалося”.

“Сьогодні російська загроза Балтії не та, що була рік тому, оскільки армія РФ у дуже значній мірі втратила боєздатність, – сказав Джим Таунсенд з американського аналітичного центру Center for a New American Security. – Але невеликі країни Балтії не можуть собі дозволити розслабитися”.

Читайте: «Народна війна з НАТО». Пропагандисти рф отримали методички про те, як потрібно говорити про мобілізацію, щоб у росіян “виникла радість”

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'ЗМІ: Росія відвела 80% військ від кордонів із країнами НАТО' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube