“Спальників нема, медикаментів нема, кров будете зупиняти тампонами і прокладками”, – мобілізованим в рф радять збиратися на забій за свої гроші (ВІДЕО)


07:1927.09.2022

Телеграм-канал “Реальна війна” показав, як жінка-інструктор пояснює мобілізованим росіянам, що більшість необхідних речей їм доведеться купити самостійно.

Вона пояснює призовникам, що армія забезпечить їх зброєю, формою і бронежилетом, а ось все інше доведеться шукати самостійно. Це стосується не тільки спальників та кариматів, а й усіх медичних засобів, включаючи ліки від “срачки”, перекис водню та джгути.

“Аптечки автомобільні потрошіть, беріть звідти джгути”, — сказала вона.

Крім того, вона порадила запастися прокладками для того, щоб використовувати їх замість устілок у взутті та тампонами, які треба використовувати у разі кульових поранень – просто в рану засовувати тампон. Інструкторка каже, що ще з чеченської війни про такі хитрощі знає. І все, що їм радить, це інформація з передової, тому радить запасатися всім, але прокладки і тампони купувати найдешевші.

“Мужики, самі про себе подбайте, будь ласка. Гроші є, просіть родичів. Десь щось, але купуйте”, — додала жінка.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Спальників нема, медикаментів нема, кров будете зупиняти тампонами і прокладками”, – мобілізованим в рф радять збиратися на забій за свої гроші (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube