В Україні прибрали з берегів водойм 12 тонн сміття


18:2320.09.2022

Працівники рибоохоронних патрулів спільно з громадськими активістами зібрали 12 тонн побутових відходів. Участь у прибиранні взяли понад 400 осіб. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України, інформує УНН.

«Зокрема, прибрали береги річок Самара, Дніпро, Сапалаївка, Прут, Сірет, Стохід, Бистриця, Тетерів, Сугоклея, Дністер, Десенка, Дунай, Псел, Кудрянка, Стрижень, Дніпровського, Канівського, Кам’янського, Дністровського та Кременчуцького водосховищ, Тилігульського, Дністровського і Хаджибейського лиманів, озера Сасик та інших», – ідеться у повідомленні.

Деталі

Так, у складних умовах війни на Сумщині та Чернігівщині працівники Держрибагентства зібрали разом з екологічно активними громадянами на прибережних смугах 1650 кг сміття. У Полтавській області працівники прибрали береги двох водосховищ, а також річки Ворскла та Говтра.

Плідний внесок у справу очищення довкілля зробили і представники Закарпатського рибоохоронного патруля. Уж зібрали 370 кг побутових відходів. На Миколаївщині місцеві рибоохоронці провели толоку на річках Південний Буг та Інгул, звільнивши водойми від 350 кг побутових відходів. Не залишилися осторонь й колективи Одеського та Чорноморського рибоохоронних патрулів, зібравши на прибережних ділянках водойм 810 кг сміття.

Читайте: Миколаївський рибоохоронний патруль за один день вилучив з водойм 27 браконьєрських знарядь лову (ВІДЕО)© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube