рф може воювати як мінімум до літа 2023 року – ГУР


18:0420.09.2022

росія зможе продовжувати війну з Україною щонайменше до літа наступного року, вважає представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький. Про військовий потенціал рф він розповів в інтерв’ю, пише Кореспондент.

Він пояснив, що прогнози про можливі терміни закінчення війни ґрунтуються на статистиці – які угруповання діють на фронтах, які запаси й резерви, зокрема запаси боєприпасів, а також яка кількість озброєнь в української армії, здатність якої воюватиме надто залежатиме від допомоги союзників.

“Також від чинних і подальших санкцій є ефект. На сьогоднішній день санкції дуже ефективно працюють проти військово-оборонного комплексу рф. Передусім санкції стосуються виробництва ракетного озброєння, і ми вже чітко бачимо результати”, – сказав Скібіцький.

Він зазначив, що розвідка постійно відслідковує виробництво в рф нових ракет типу Калібр та Іскандер.

“Санкції діють – але потенціалу росії ще вистачить як мінімум до літа наступного року. Надалі все залежатиме від тих чинників, які я назвав, але ресурс рф так само вичерпний. Ми постараємося завдати таких втрат, щоб ворог зрозумів, що подальші бойові дії стануть для нього крахом”, – сказав Скібіцький.

Читайте: Росіяни шкодять не тільки людям, а й природі Миколаївщини: розмір шкоди від пожеж на Кінбурні вже сягнув майже 10 млрд.грн.© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube