Від завтра можна буде купити марки з Псом Патроном – і одночасно зробити донат на машину для розмінування і допомогу притулкам для тварин


13:1829.08.2022

30 серпня Укрпошта презентуватиме шостий поштовий випуск воєнного часу, який присвячений найвідомішому песику-розмінувальнику Патрону.

Цей випуск Укрпошта реалізує у партнерстві з Державною Службою України з надзвичайних ситуацій. 

Про це повідомили у пресслужбі АТ «Укрпошта», передає Інше ТВ.

Особливістю випуску є благодійна складова, адже кожен, хто придбає поштові марки «Пес Патрон», які, окрім номінальної вартості, містять додатковий номінал, стає учасником благодійного проекту з придбання машини механізованого розмінування та допомозі притулкам для тварин.

У марковому аркуші представлено 8 поштових марок із зображенням робочих буднів та життя Патрона, виготовлених на самоклейному папері. Тираж випуску – 1 млн аркушів.

Вартість кожної поштової марки – 31 грн, з яких номінальна вартість – F (23 грн), а сума благодійного збору позначена на кожній марці знаком «+» і складає 8 грн. Відповідно, вартість аркушу – 248 грн, з яких 64 грн – благодійна складова.

Придбати марки можна буде у всіх міських відділеннях поштового зв’язку, а також на офіційному онлайн-магазині Укрпошти та маркетплейсах.

Як повідомляло Інше ТВ, Ілюстраторка з Миколаєва створила серію листівок «Міста України». І Укрпошта вже запустила їх у продаж

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Від завтра можна буде купити марки з Псом Патроном – і одночасно зробити донат на машину для розмінування і допомогу притулкам для тварин' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube