Росію зачепить: у Держатомрегулюванні зробили прогноз, куди піде радіаційна хмара в разі важкої аварії на Запорізькій АЕС (ІНФОГРАФІКА)


15:1728.08.2022

В разі аварії на одному з енергоблоків ЗАЕС хмара розповсюдження радіації рухатиметься за вітром на південний схід у бік росії. Відповідний розрахунковий прогноз станом на 29 серпня 2022 року зробили фахівці Держатомрегулювання України.

Про це повідомили в «Енергоатомі», передає Інше ТВ.

«Населенню на потенційно небезпечних територіях показано проведення йодної профілактики та обмеження перебування на відкритій місцевості без гострої потреби, а в разі її появи застосовувати захисні засоби для органів дихання.

Також рекомендовано провести герметизацію приміщень (вікон, дверей), відключити кондиціонери, вентилятори, закрити вентиляційні продухи, димоходи тощо; ввести спеціальні режими роботи шкіл та дитячих садків, організувати санітарні бар’єри на входах до приміщень, що включають зняття верхнього одягу та перевзування.

Крім того, на потенційно небезпечних територіях рекомендується вжити заходів з герметизації та упаковки продуктів харчування, води, білизни, документів і цінних речей, обмежити лісокористування та не порушувати заборону на полювання і рибну ловлю в місцевих водоймах.

Для запобігання запиленню на відкритих місцевостях рекомендовано проведення дезактивації територій, а також введення спеціальних обмежень для автотранспорту щодо виїзду на узбіччя, руху по дорогах без жорсткого покриття», – також йдеться у повідомленні.

Росію зачепить: у Держатомрегулюванні зробили прогноз, куди піде радіаційна хмара в разі важкої аварії на Запорізькій АЕС (ІНФОГРАФІКА) 1
Росію зачепить: у Держатомрегулюванні зробили прогноз, куди піде радіаційна хмара в разі важкої аварії на Запорізькій АЕС (ІНФОГРАФІКА) 3

Як повідомляло Інше ТВ, До місії МАГАТЕ, яка відвідає Запорізьку АЕС наступного тижня, увійшли представники країн, які стояли осторонь війни в Україні або тримали відкритими канали комунікації з кремлем, – ЗМІ

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Росію зачепить: у Держатомрегулюванні зробили прогноз, куди піде радіаційна хмара в разі важкої аварії на Запорізькій АЕС (ІНФОГРАФІКА)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube