Окупанти не підготують Луганщину до опалювального сезону – ОВА


19:5618.08.2022

Опалювальний сезон на Луганщині буде провалений російськими окупантами, бо вони не встигнуть відновити критичну інфраструктуру. Про це у четвер, 18 серпня, сказав голова Луганської військової обласної адміністрації Сергій Гайдай на брифінгу, пише Кореспондент.

“Вони (окупанти, – ред.), навіть якщо зможуть підвести магістральні труби, хоч у цьому я сумніваюся, але навіть якщо вони і підведуть до міст магістральні газові труби, то всередині міст інфраструктура так само розбита. І відновити її вони не зможуть: міста до опалювального сезону не підготують. Ця вся система розморозиться”, – сказав Гайдай.

Гайдай нагадав, що за чотири з половиною місяці обстрілу російською армією всієї території, де проходила лінія оборони, всі об’єкти критичної інфраструктури на Луганщині повністю зруйновані.

“Централізоване водопостачання відсутнє, газ централізований відсутній, електрику зараз намагаються відновити, але без підстанцій. І я можу сказати, що не треба бути якимось пророком, щоб чітко розуміти, що все це постійно горітиме”, – додав він.

Читайте: Канада надасть Україні понад 12 млрд. грн. на газ до опалювального сезону

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Окупанти не підготують Луганщину до опалювального сезону – ОВА' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube