Миколаївці подали петицію Зеленському про скасування комунальних платежів в місті до завершення війни


13:4711.08.2022

Мешканці Миколаєва збирають підписи під петицією до президента Володимира Зеленського щодо скасування плати за комунашьні послуги в місті.

Відповідна петиція була розміщена 4 серпня. За тиждень звернення отримало понад дві тисячі підписсів.

Автором петиція стала Тетяна Чернелівська. Жінка вважає, що жителів Миколаївщини на час бойових дій необходно звільнити від оплати комунальних послуг.

– У ситуації, що склалася, вважаю необхідним заходом скасування, на всі комунальні платежі, в областях де йдуть постійні обстріли та бойові дії, зокрема Миколаїв та Миколаївська область. Даний захід має бути вжитий до моменту закінчення бойових дій. В м. Миколаїв склалася складна ситуація з питною водою. В кранах тільки технічна. Питну воду мешканці які залишились в місті зокрема люди похилого віку змушені купувати або стояти в чергах за безкоштовною водою під обстрілами по 2-3 години. Зараз більшість людей залишилися без доходу, без роботи, люди намагаються вижити. Люди не мають змоги оплачувати комунальні платежі. Закликаємо уряд правильно оцінити ситуацію та поставитися з особливою важливістю до цього питання. Цей захід допоможе величезній кількості людей просто вижити! – сказано у зверненні.

Нагадаємо: На Миколаївоблтеплоенерго нагадали, що платити за опалення дешевше, ніж відновлювати проморожені будинки© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube