На Миколаївоблтеплоенерго нагадали, що платити за опалення дешевше, ніж відновлювати проморожені будинки


16:2509.08.2022

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» продовжує готувати об’єкти до опалювального сезону, незважаючи на ворожі обстріли та ускладнений війною фінансовий стан теплопостачальних підприємств.

Підприємство нагадало миколаївцям, що відновлювати систему водопостачання, каналізацію та конструктивні елементи житлових будинків, в разі відсутності опалення буде значно дорожче, ніж сплачувати за тепло.

«Кожен день – це новий виклик. Підготовка до опалювального періоду надзвичайно важлива. Потрібно розуміти, що наше спільне завдання з балансоутримувачами будинків – це як забезпечити містян теплом, так і зберегти мережі, оскільки наслідки припинення подачі теплоносія/ відсутність води у системі якогось будинку чи будинків (мова не йде про пошкоджені) – це мінус внутрішньобудинкова система, а її заміна – чималі кошти. Тож важливо по максимуму подати теплоносій», – коментує директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

При температурі в приміщеннях нижче 14°С вже можливий негативний вплив на будівельні конструкції через брак відповідного обміну та вологості повітря. Відсутність опалення житлових об’єктів з великою вірогідністю може призвести до виходу з ладу будинкового обладнання водопроводу, каналізації, внутрішньобудинкових мереж теплопостачання та квартирних приладів опалення, в яких залишилась вода, руйнування сифонів на санітарних приладів. Це відповідно спричинить масове виникнення аварійних ситуацій обладнання життєзабезпечення житлового фонду в цілому, які згодом можуть призвести до руйнування конструкцій та доведення стану будинків до аварійного. Одне з питань, яке безумовно турбує миколаївців – це питання води у системі теплопостачання.

«Ніхто не зацікавлений у використанні води неналежної якості, бо це одразу призведе до виходу з ладу як ресурсів нашого підприємства, так і балансоутримувачів», – зауважує керівник «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов.

З весни 2022 року фахівці підприємства облаштовують свердловини та встановлюють за підтримки Миколаївської міської ради та благодійників модульні станції очищення води, забезпечуючи таким чином наявність питної води для населення та можливість використання якісної води для потреб самого підприємства в опалювальному періоді.

«На сьогодні багато миколаївців задля своєї безпеки знаходяться не в місті, але продовжують розраховуватися за послуги з постачання теплової енергії – за що їм велика подяка. Багато миколаївців виїхали і не в змозі повністю розраховуватися за тепло – це є питання, яке можна вирішити, бо ми розуміємо людей та стан справ, тому йдемо назустріч, оформлюючи договори реструктуризації на вигідних умовах. Ми відкриті для кожного нашого абонента і завжди готові до діалогу», – резюмує Микола Логвінов.

Нагадаємо, мерія Миколаєва ще не вирішила, що робити з мешканцями будинків, які не будуть опалюватися цієї зими© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube