“Щасливе визволення Херсона, здається, трохи відкладається”, – Арестович


06:0330.07.2022

Радник глави Офісу президента України Олексій Арестович прогнозує, що Росія, зібравши останні резерви, піде в наступ на півдні України, щоб запобігти контрнаступу ЗСУ на Херсон.

Про це Арестович написав 29 липня в Telegram.

В той же день у програмі “Фейгін. Live” він розширив свій прогноз та назвав можливі дати.
“Відбувається гігантський переворот фізичний, вони з північного сходу України зміщуються на південь. Думаю, що вони будуть готові до наступу до 5-6 серпня. роках. Підуть уперед, а ми будемо “метелити”. Там буде хвацька бійка у стилі громадянської війни у 1918-1920 роках. Війна з елементами маневрів по степу, з проривами тощо”,– заявив Арестович.

За його словами, на півдні російські накопичені резерви зіткнуться з підготовленими українськими резервами. Він погодився з думкою міністра оборони США Ллойда Остіна, що війна “наближається до розв’язки”.

“Це не означає, що вона закінчиться, але це буде подоба Курської дуги. Те, що там станеться, визначить фінальну фазу війни, яка ще може тривати дорога мама. У мене прогноз на те, що ми виграємо”,– додав радник голови ВП.

Арестович зазначив, що “щасливе визволення Херсона, ймовірно, злегка відсувається” і замість нього чекає “неминуча славна бійка”. При цьому ситуацію в російських військах він охарактеризував як “жахливу”.

“Некомплект, відмовники, дуті штати, стара техніка, невдала мобілізація. Тільки ідіоти йдуть у наступ із військами, яких (ще питання!) чи вистачить на оборону. Але ми і воюємо з ідіотами”,– наголосив він.

За даними радника голови ВП, на Херсонський напрямок окупанти перекинули “десантну окрошку” у складі 7-8 батальйонних тактичних груп, на додаток до тих 12-15 БТГ росіян, що вже були. Трохи “штатних” сил росіян, за його оцінкою, є ще на Ізюмському напрямку, а на Харківському “на кордоні маячить 144-а дивізія в повному складі”.

“Задум та накреслення бойових порядків російських військ показують, що на стратегічному рівні вони нічого всерйоз так і не навчилися”,– вважає Арестович.

За його словами, розпочинається третій етап війни.

“Наш наступний контрнаступ, ймовірно, злегка відтягується, зате має всі шанси стати ще успішнішим”,– підсумував він.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Щасливе визволення Херсона, здається, трохи відкладається”, – Арестович' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube