Наша авіація атакувала скупчення ворожої сили та техніки в Херсонському і Снігурівському районах, – ОК “Південь” (ВІДЕО)


05:2530.07.2022

Ворог продовжує ведення бойових дій наявними силами на зайнятих рубежах оборони.

З виявленням підготовки противника до проведення контратаки в напрямку БРУСКІНСЬКЕ – БІЛОЗІРКА, нашими силами нанесено вогневе ураження. Противник відмовився від виконання завдання. Однак, практика авіаційних атак триває. Чотири рази ворог парами гелікоптерів атакував наші позиції та відбиті населені пункти. Наших втрат не допущено.

Про це повідомляє ОК “Південь”.

Натомість нашею авіацією нанесено сім ударів по ворогу. Парами штурмовиків і винищувачем атаковано 2 скупчення ворожої сили та техніки в Херсонському і Снігурівському районах, також на Миколаївщині влучено у склад ворожих боєприпасів.

Чотирма парами гелікоптерів атаковано скупчення ворожої сили та техніки в Снігурівському й Бериславському районах. Опорний пункт та укріплені підземні укриття ворожих підрозділів уражено на Херсонщині і Миколаївщині, відповідно. За результатами роботи наших ракетно-артилерійських підрозділів, підтверджено вогневе ураження пункту управління батальйонної тактичної групи 34-ої окремої мотострілецької бригади рашистів в Брускінському.

Результати вогневого контролю основних транспортних шляхів на окупованих територіях свідчать, що рух залізничним мостом через річку Дніпро неможливий.

Загальні втрати ворога складають: 1️⃣0️⃣5️⃣ рашистів, 7️⃣ танків Т-62 та 72, гаубиця «Мста-Б» й 2️⃣ самохідні артустановки, самохідна артилерійсько-мінометна установка «Нона-С», 1️⃣7️⃣ одиниць броньованої та автомобільної техніки, також знищено 2️⃣ польових склади боєприпасів в Бериславському і Херсонському районах.Остаточні втрати ворога – дорозвідуються.

Корабельне угруповання ворожого флоту, що маневрує вздовж кримського узбережжя в ракетно безпечних районах зменшилось до 6 одиниць – частина переміщена до Новоросійську, а напоготові до дій перебувають 2 ракетних та 2 великих десантних кораблі.🚀Загроза ракетних ударів залишається актуальною як з моря, так і з неба, й з тимчасово окупованих територій, не наражайте себе на небезпеку, пам’ятайте про попередження і заборони, що спрямовані на збереження вашого життя, дотримуйтесь норм та обмежень комендантської години, не піддавайтесь на інформаційні провокації ворожих сил.Свідомо і сумлінно вкладаємось у спільну справу здобуття Перемоги.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Наша авіація атакувала скупчення ворожої сили та техніки в Херсонському і Снігурівському районах, – ОК “Південь” (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube