“Свідоме масове вбивство українських військовополонених”, – Зеленський про Оленівку (ВІДЕО)


05:1130.07.2022

Президент Володимир Зеленський закликає ООН і Міжнародний Комітет Червоного Хреста захистити життя сотень українських військовополонених та закликає світ визнати Росію державою-спонсором тероризму.

Про це було вечірнє звернення президента

“Заслухав сьогодні доповіді про удар окупантів в Оленівці Донецької області. Це був свідомий російський воєнний злочин, свідоме масове вбивство українських військовополонених. Більше 50 загиблих.

Коли оборонці “Азовсталі” виходили з заводу, ООН і Міжнародний Комітет Червоного Хреста виступили гарантами життя, здоров’я наших воїнів.

ЗСУ, Служба безпеки, головне управління розвідки і уповноважений ВР з прав людини виступили зі спільною заявою до ООН, Червоного Хреста як гарантів тих домовленостей щодо захисників “Азовсталі”. Підтримую цю заяву. Зараз гаранти повинні реагувати, повинні захистити життя сотень українських військовополонених”.

Деталі: Президент також заявив, що “має бути чітке юридичне визнання Росії державою-спонсором тероризму”.

“Особливо зараз я звертаюся до США – рішення потрібне зараз. Росія довела численними терактами, що є найбільшим джерелом тероризму в сьогоднішньому світі”, – наголосив Зеленський.

Він також підкреслив, що українська дипломатія винесла інформацію про російський удар по Оленівці на найвищий міжнародний рівень.

“Радбез ООН поінформований. Усі учасники міжнародних відносин знатимуть, що відбулося насправді. Росії нікого не вдасться обманути”, – сказав президент.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'“Свідоме масове вбивство українських військовополонених”, – Зеленський про Оленівку (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube