До Італії повернули картину вартістю 2 млн.євро, яка була незаконно вивезена та продана з аукціону


23:0524.07.2022

Карабінери відділу захисту культурної спадщини в Барі повернули до Італії роботу Артемії Джентілескі, знаменитої художниці епохи бароко, яку було незаконно вивезено та продано на аукціоні.

Про це пише Post Bits, передає Інше ТВ.

Двоє людей перебувають під слідством за звинуваченням у шахрайстві та незаконному вивезенні культурних цінностей: їх звинувачують у тому, що подали роботу до експортного відділу Міністерства культури, приховавши авторство Джентілескі, щоб отримати дозвіл на вивіз; також нібито було занижено вартість картини. Імовірно, це було зроблено у 2019 році через тосканське брокерське агентство.

На роботі зображена “Caritas romana”, історія, включена до Factorum et dictorum memorabilium libri IX римського історика Валерія Максима: у ній розповідається про жінку, яка таємно годує грудьми свого батька, який ув’язнений і засуджений до голодної смерті.

Картина належала до художньої колекції графа Джанджіроламо II Аквавіва Арагонського, який замовив її у Джентілескі приблизно в середині XVII століття. Полотно зберігалося у замку Марчіоні в Конверсано, у провінції Барі. Його розшукали в аукціонному будинку у Відні, де його збиралися продати. Полотно було конфісковане, а потім репатрійоване: його вартість складає близько 2 млн. євро.

Як повідомляло Інше ТВ, Злодій вкрав реліквію “Кров Христа”. А потім повернув, побоюючись прокляття (ФОТО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'До Італії повернули картину вартістю 2 млн.євро, яка була незаконно вивезена та продана з аукціону' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube