Надання зброї Україні є обов’язком Заходу, – президент Польщі


09:4729.05.2024

Надання зброї Україні, яка бореться з російською агресією, є обов’язком Заходу.

Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда, передає Інше ТВ з посиланням на «Польське Радіо».

Під час свого візиту до Праги він зазначив, що артилерійські снаряди мають вирішальне значення. Президент підкреслив, що Захід повинен зробити все, щоб допомогти Україні зупинити російську агресію. Він додав, що поразка Києва буде стратегічною загрозою для всього євроатлантичного регіону.

Анджей Дуда нагадав, що для ситуації на українському фронті велике значення має чеська ініціатива щодо отримання та передачі озброєння Україні. Президент Польщі зазначив, що польська сторона вітає ініціативу чеської влади та її готовність передати Україні вісімсот тисяч артилерійських снарядів. Він також підкреслив, що це наразі одна з найважливіших пропозицій для зміцнення української обороноздатності у відносно короткий період часу.

«Чеська ініціатива має повну політичну та фінансову підтримку польської сторони», — сказав президент.

Анджей Дуда підкреслив роль Польщі як особливо важливого вузлового пункту для передачі зброї Україні. Він також підтвердив готовність Польщі ефективно транспортувати боєприпаси для української армії.

Як повідомляло Інше ТВ, Литва приєдналася до чеської ініціативи щодо закупівлі боєприпасів для України на внесе на це 35 млн.євро© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube