Хтось дуже цікавиться життям нардепів – у ВР повідомили про спробу зламати внутрішню переписку Ради у Telegram


14:3330.04.2024

Народний депутат України, голова комітету з питань свободи слова ВРУ Ярослав Юрчишин заявив, що минулого тижня Апарат Верховної Ради України розіслав депутатам листа, у якому повідомив про несанкціоновані спроби отримати доступ до листування в Telegram народних депутатів та  співробітників апарату.

“Зміст листа за 28 квітня:

Зафіксовані масові спроби отримання несанкціонованого доступу до листування в месенджері Telegram народних депутатів та співробітників Апарату ВРУ. Зловмисники з використанням методів соціальної інженерії розсилають повідомлення типу “проголосуйте будь ласка в конкурсі” з посиланням, перехід за яким в результаті призводить до створення паралельної сесії з пристроєм зловмисників.

З урахуванням особливостей мессенджера вказане призводить до доступу до всієї історії чатів та списку контактів.

З урахуванням викладеного необхідно:

  1. НЕ ПЕРЕХОДИТИ за підозрілим посиланнями;
  2. Перевірити в налаштуваннях месенджерів які пристрої підключені до них, закрити непотрібні сесії;
  3. Встановити двофакторну автентифікації в усіх месенджерах”.

Таким чином Юрчишин, мабуть, продовжив вчорашню тему про відключення, а потоім повернення в Telegram ботів ГУР, СБУ, Мінцифри і т.д.

До речі, як повідомляло ІншеТВ, Голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим’юк вважає, що державі слід припинити офіційну комунікацію в Telegram.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube