Миколаїв отримав від празької транспортної компанії 3 автобуси (ФОТО)


11:1104.03.2024

Транспортне підприємство Праги DPP через неприбуткову організацію “Людина в біді” передало Україні ще 5 списаних автобусів SOR.

Одержувачами є транспортні компанії в Миколаєві та Бучі, і подаровані транспортні засоби будуть використовуватися в громадському транспорті. Автобуси повністю готові до експлуатації, і 1 березня представники обох міст прийняли їх та попрямували в Україну.

Про це повідомляється на сайті компанії DPP, передає Інше ТВ.

DPP передає три автобуси SOR 2009 року випуску, які використовувалися DPP у громадському транспорті Праги до кінця минулого року, миколаївському КП «Миколаївпастранс». Ще 2 автобуси, виготовлені в 2011 році і виведені з експлуатації в грудні минулого року, – муніципальному транспортному оператору в Бучі.

Передача транспортних засобів відбулася за сприяння міста Прага, до мера якого з проханням про допомогу звернулися міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич та міський голова Бучі Анатолій Федорук.

З початку повномасштабного російського вторгнення DPP передало своїм українським партнерам, міським транспортним компаніям, загалом 31 транспортний засіб. У 2022 році це 15 трамваїв T6A5, 5 трамваїв T3SUCS, один автобус Karosa B951 та один зчленований Irisbus Citelis 18M для Харківської міської транспортної компанії, минулого року – два автобуси Irisbus Crossway LE 12.8M та дві тролейбусні вишки Renault для Миколаївської міської транспортної компанії, а тепер п’ять автобусів для Миколаєва і Бучі.

Як повідомляло Інше ТВ, у листопаді 2023 року Миколаїв отримав пасажирські автобуси від норвезького міста Крістіансанн (ФОТО). 24 січня 2024 року вони вийшли на маршрути (ВІДЕО).© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube