Миколаїв отримав пасажирські автобуси від норвезького міста Крістіансанн, які планується запустити у Корабельний район (ФОТО)


09:4708.11.2023

7 листопада Миколаїв отримав пасажирські автобуси від норвезького міста Крістіансанн.

Про це повідомляє пресслужба міської ради, передає Інше ТВ.

6 одиниць транспорту передали представники громадської організації «Надія для України». 4 з них здатні перевозити 86 пасажирів,  2 інших – по 97. Вони зручні, надійні та потужні. Крім того, автобуси пристосовані під перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями.

Як розповів голова ГО «Надія для України» Б’ярне Роланд, кошти на придбання пасажирського транспорту зібрав місцевий бізнес. Муніципалітет Крістіансанна також завантажив автобуси медобладнанням, теплими речами та засобами гігієни. Усе це після обліку передадуть миколаївським лікарням та закладам соціального захисту.

Міський голова Олександр Сєнкевич подякував друзям за такий важливий подарунок. Під час зустрічі Б’ярне Роланд також передав лист від мерії Крістіансанна та герб.

 «Під гербом девіз – «Добра справа перемагає в кінці», – сказав Б’ярне Роланд.  

Автобуси вийдуть на міські маршрути після оформлення документів. Планується, що вони будуть курсувати в Корабельний район.

Як повідомляло Інше ТВ, 24 серпня КП «Миколаївпастранс» отримав ще один автобус від міста Дрезден у Німеччині.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube