Уряд Угорщини відмовився прийняти делегацію американських сенаторів


12:4619.02.2024

Уряд Угорщини відмовився прийняти сенаторів США, які прибули до Будапешту з метою закликати негайно схвалити заявку Швеції на вступ до НАТО.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Washington Post.

Сенатор Джин Шахін сказала, що її “розчаровує” той факт, що жоден із членів угорського уряду не прийняв запрошення зустрітися з делегацією, але вона “сподівається і оптимістично” відноситься до того, що вступ Швеції буде подано на ратифікацію, коли угорський парламент знову збереться 26 лютого.

Крім того, сенатор Кріс Мерфі заявив, що відмова уряду Віктора Орбана зустрітися була “дивною і тривожною”, але що відповідальність за те, щоб домогтися голосування, лежить на угорському лідері.

“Ми достатньо знаємо про політику, щоб знати, що якщо прем’єр-міністр Орбан захоче, щоб це сталося, тоді парламент зможе рухатися вперед”, – сказав він.

Раніше цього місяця сенатор США Бен Кардін, голова сенатського комітету з міжнародних відносин, порушив питання щодо перспектив введення санкцій проти Угорщини за її поведінку і назвав Орбана “найменш надійним членом НАТО”.

Читайте: Сенатори подадуть до Конгресу резолюцію, яка засуджує відступ Угорщини від демократії© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube