Через відсутність законів про ЛГБТ і міграцію ЄК заморозила 20 млрд.євро для Угорщини – там це назвали шантажем


10:2518.01.2024

Урсула фон дер Ляєн заявила у середу, 17 січня, в Європарламенті, що 20 мільярдів євро з бюджету ЄС для Угорщини поки що буде заморожено.

В Угорщині це назвали «шантажем», пише «Польське Радіо».

Золтан Ковач, який обіймає посаду державного секретаря з міжнародних комунікацій в уряді Віктора Орбана, найбільш широко виступав від імені уряду Угорщини в соціальних мережах.

Він написав, що інформація, надана президенткою Європейської комісії, свідчить про прогрес, якого Угорщина досягла щодо верховенства права. Однак, за його словами, «Брюссель шляхом шантажу намагається змусити Угорщину прийняти закони про ЛГБТК та міграцію, тим самим зловживаючи коштами ЄС».

Золтан Ковач назвав заяву Урсули фон дер Ляєн і дебати в Європарламенті «полюванням на відьом».

Президентка Єврокомісії заявила, що 20 мільярдів євро залишаються замороженими, оскільки уряд у Будапешті не відповів позитивно на запити офіційних осіб Брюсселя щодо прав сексуальних меншин, права на притулок для мігрантів та академічної свободи.

Угорський уряд вважає, що ці питання є виключною компетенцією національної влади.

Як повідомляло Інше ТВ, виділення Україні 50 млрд євро протягом чотирьох років безпосередньо з бюджету Європейського союзу є порушенням суверенітету блоку, заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Його позицію підтримав прем’єр Словаччини Роберт Фіцо.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube