Операція прикриття. “Вагнерівців” немає в Білорусі, і чи будуть – невідомо, – Беларускі Гаюн (ФОТО)


22:0407.07.2023

Масштабний переїзд “Вагнера” у Білорусь скоріш за все не більше, ніж дезінформація.

Про це повідомляє моніторингова група “Беларускі Гаюн“.

Представники ПВК “Вагнер” поки не прибували для огляду можливого місця розміщення найманців у таборі в Осиповицькому районі. Про це журналістам, які прибули в табір, повідомив помічник міністра оборони РБ Леонід Касинський.

Операція прикриття. "Вагнерівців" немає в Білорусі, і чи будуть - невідомо, - Беларускі Гаюн (ФОТО) 1
Операція прикриття. "Вагнерівців" немає в Білорусі, і чи будуть - невідомо, - Беларускі Гаюн (ФОТО) 3

“Ні, оперативні групи поки не приїжджали, не визначалися, не дивилися. Я думаю, що коли буде ухвалено остаточне рішення групою “Вагнер” розміщуватися чи не розміщуватися в РБ, тоді й будуть дивитися”, – зазначив Касинський. За його словами, “табір розгортався для тренування як військових, так і представників цивільної адміністрації в рамках розгортання системи територіальної оборони”.

Табір здатний вмістити близько 5 000 осіб. Також на території табору можна розмістити і військову техніку.

Нагадаємо, що 5 липня керівник моніторингової групи “Беларускі Гаюн” Антон Мотолько, коментуючи розгортання наметового табору для ПВК “Вагнер”, зазначив, що “вся ця історія з будівництвом табору – це дуже багатошарова дорога кампанія з дезінформації”.

Загалом версія МО РБ про будівництво табору “для тренування” виглядає дивно. Як мінімум тому, що останні 2 тижні інформаційний простір нагнітався темою розміщення 8 000 найманців ПВК “Вагнер” у Білорусі. А опубліковані раніше фотографії табору показують, що будували його ґрунтовно, з витратою значних матеріальних і людських ресурсів. Малоймовірно, що у когось була потреба в такому дорогому тренуванні без конкретних цілей.

Також заява представника Міноборони Білорусі, що найманці ще не визначилися з місцем розміщення, дає змогу продовжувати кампанію з дезінформації. Адже заяви, що пролунали, не вносять жодної ясності в питанні знаходження “вагнерівців” у Білорусі.

Таким чином, фактично офіційно було підтверджено, що розміщення найманців у польовому таборі під Осиповичами – це інформаційна провокація.

Нагадаємо, також повідомлялося, що 500-600 “вагнерівців” покидають Африку – летять до Москви© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube