Кардинал від Папи Римського відвідає Київ – хоче вислухати українську владу «щодо можливих шляхів для досягнення справедливого миру»


15:1105.06.2023

5-6 червня триватиме візит до Києва в якості Посланця Папи Франциска кардинала Маттео Дзуппі, Архиєпископа Болоньї та Голови Італійської Єпископської Конференції.

Про це повідомляє Vatican News, передає Інше ТВ.

«Йдеться про ініціативу, головною метою якої є поглиблено вислухати українську владу щодо можливих шляхів для досягнення справедливого миру та підтримати жести людяності, які могли би причинитися до послаблення напруженості», – зазначається у повідомленні.

Як нагадує Vatican News, 20 травня 2023 р. речник Святого Престолу Маттео Бруні поширив заяву: «Можу підтвердити, що Папа Франциск довірив кардиналові Маттео Дзуппі, Архиєпископу Болоньї та Голові Італійської Єпископської Конференції, завдання провести місію, в погодженні з Державним Секретаріатом, яка б могла посприяти послабленню напруженості у війні в Україні, в надії, яка ніколи не згасала у Святішого Отця, на те, що це зможе започаткувати мирні процеси. Час цієї місії, як і спосіб її звершення, на даний час вивчаються».

Як повідомляло Інше ТВ, Папа вважає повернення Росією загарбаних українських земель “політичною проблемою”© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube