А що трапилось? Лукашенко не з’явився на святкуванні дня державного прапора, державного герба та державного гімну білорусі


13:2114.05.2023

14 травня не з’явився на святкуванні дня державного прапора, державного герба та державного гімну республіки білорусь самопроголошений президент Олександр Лукашенко.

Про це інформує проєкт білоруського журналіста й аналітика Антона Мотолько “Мотолько помоги” в Telegram, передає «Рубрика».

Як зазначають, Лукашенко не з’явився на церемонії вшанування державного прапора, герба і гімну, яка 14 травня проходить на площі Державного прапора в Мінську. Замість нього промову Лукашенка виголосив прем’єр-міністр Роман Головченко.

Напередодні Лукашенко після тривалої відсутності на публіці в суботу відвідав президентську клініку в Дроздах. За даними “Мотолько помоги”, близько 19:00 Лукашенко приїхав у “Республіканський клінічний медичний центр” управління справами президента Білорусі, який розташований на березі водосховища Дрозди.

Цю ж інформацію підтверджує і видання “Єврорадіо” з посиланням на своїх читачів. Відомо, що в момент його приїзду під’їзди до лікарні було перекрито, а вздовж доріг стояли силовики.

Як повідомляло Інше ТВ, лукашенко був 9 травня на параді у москві.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube