Ліквідація наслідків вчорашнього російського обстрілу Миколаєва: у будинках відновлено електро- та водопостачання, вікна зашиваються ОСБ-плитами


13:0914.05.2023

Як повідомляло Інше ТВ, Внаслідок нічної російської атаки 13 травня у Миколаєві постраждало 8 багатоповерхівок і хлібзавод – розпочато кримінальне провадження, наслідки обстрілу ліквідовуються (ФОТО, ВІДЕО).

Сьогодні, 14 травня, комунальники продовжують ліквідовувати наслідки російських обстрілів – бригади КП «Пілот» зашивають вікна у чотирьох багатоповерхівках.

Про це повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, передає Інше ТВ.

«За вчора працівники КП «Миколаївські парки» та «ЕЛУ автодоріг» вивезли практично все сміття та уламки. Надалі будемо вивозити ті уламки, які люди виносять зі своїх квартир.

За вчорашній день ремонтні бригади використали 150 листів ОСБ-плит та видали 1000 кв м плівки. До будинків відновили електро- та водопостачання. Лише в одному з під’їздів пошкоджена водомережа – комунальники оперативно відремонтують. Також свої ділянки за кілька днів відпрацюють газовики», – також повідомив мер.© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube