Настане день – і буде створено трибунал, який повертатиме справедливість нашому народу – Зеленський (ВIДЕО)


22:2516.03.2023

Настане день – і буде створено трибунал, який повертатиме справедливість нашому народу. Трибунал, який покарає цього агресора так само, як були покарані агресори минулого. Настане день – і всі винуватці воєнних злочинів проти українців опиняться у залах Міжнародного кримінального суду та національних судів.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав у своєму відеозверненні.

“Всю юридичну роботу ми зробимо. Усіх партнерів, які для цього необхідні, мобілізуємо. Це вже робиться. Щодня ми наближаємо повернення справедливості для України. Щодня працюємо заради цього – Генеральний прокурор та його Офіс, українські правоохоронці, спецслужби, уряд, дипломати, мій Офіс. У рашизму не вийде залишитись непокараним злом. Покарання буде. Вічна пам’ять усім нашим людям, усім дорослим і дітям, чиї життя забрав російський терор! Слава кожному і кожній, хто зараз у бою за Україну! Дякую кожному і кожній, хто наближає відповідальність для держави-зла! Вся Україна буде вільною. Слава Україні!” – сказав Зеленський.

Читайте: Зґвалтування, страти, кастрації. Звіт ООН про воєнні злочини Рф в Україні

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Настане день – і буде створено трибунал, який повертатиме справедливість нашому народу – Зеленський (ВIДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube