НАБУ очолив Семен Кривонос (ОНОВЛЕНО)


12:2106.03.2023

6 березня на позачерговому засіданні Кабінет Міністрів України одноголосно прийняв рішення про призначення Семена Кривоноса на посаду Директора Національного антикорупційного бюро України. Віцепрем’єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков у голосуванні участі не брав, оскільки в нього виник конфлікт інтересів через “тісні ділові стосунки” з Кривоносом.

Як пояснив Шмигаль, тепер Україна виконала всі сім рекомендацій ЄС, які були визначені при отримані статусу кандидата.

“Це демонструє нашу цілеспрямованість вже цього року перейти до початку перемовин про вступ. Із призначення директора НАБУ ми також маємо повністю сформовану та незалежну антикорупційну інфраструктуру”, – заявив прем’єр.

До призначення на цю посаду Семен Кривонос займав посаду очільника Державної інспекції з архітектури та містобудування.

Державна інспекція архітектури та містобудування України – інституція, яка, зокрема, видає ліцензії на будівництво.

Відразу після вступу на посаду Директора НАБУ Кривонос планує проаналізувати рівень реалізації стратегічного плану НАБУ та визначити, на якому етапі знаходиться Бюро.

На переконання Кривоноса, він уже має менеджерський досвід в “агресивному середовищі”, тому вміє протистояти викликам. Зокрема, коли це стосується підслідності. За словами кандидата, за його керівництва НАБУ буде ефективно комунікувати з тими органами, які порушують підслідність Бюро. І загалом, на його думку, на законодавчому рівні треба запровадити відповідальність для тих правоохоронців, які чинять такі порушення.

Також Кривонос планує збільшити кількість працівників Бюро. Це він аргументував тим, що, оскільки багато працівників НАБУ нині воюють, навантаження на орган збільшилося. Та й загалом для покращення ефективності НАБУ може бути потрібне збільшення кількості детективів та аналітиків.

В роботі ж Кривонос покладатиметься на команду, але також хоче підтримувати взаємодію з СБУ, НАЗК, Держфінмоніторингом, Рахунковою палатою і, звісно, САП.

Також новий Директор планує закінчити реалізацію можливостей НАБУ проводити прослуховування. Мовляв, він знає, що Бюро вже кілька разів зверталося в СБУ щодо цього, тож думає, що проведе нараду і з’ясує, в чому технічна чи юридична проблема, а за потреби до її вирішення долучить міжнародних партнерів.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'НАБУ очолив Семен Кривонос (ОНОВЛЕНО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube