Росію на Олімпіаді може представляти “збірна біженців та дисидентів” – міністр спорту Польщі запропонував альтернативу бойкоту


21:3610.02.2023

На Олімпіаді Росію та Білорусь може представляти “збірна біженців та дисидентів”. З такою ініціативою вийшов міністр спорту Польщі Каміль Бортнічук.

Про це повідомляє Reuters.

Бортничук вважає, що компромісом для Міжнародного олімпійського комітету (МОК) може стати створення команди біженців, до якої могли б увійти росіяни та білоруси, які є відкритими противниками режимів диктаторів Володимира Путіна та Олександра Лукашенка.

В історії Олімпійських ігор був прецедент, коли “збірна біженців” виступила на літніх Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро.

9 лютого президент МОК Томас Бах закликав Україну не погрожувати бойкотом літньої Олімпіади-2024 у Парижі через можливу участь спортсменів із Росії та Білорусі.

Сьогодні президент Зеленський звернувся до міністрів спорту різних країн: “Чесність потрібна Міжнародному олімпійському комітету. Чесність, яку він загубив”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Росію на Олімпіаді може представляти “збірна біженців та дисидентів” – міністр спорту Польщі запропонував альтернативу бойкоту' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube