Рішення про постачання бойовикам “ДНР” ЗРК “Бук”, яким потім був збитий МН17 над Донбасом,  було прийнято путіним – Спільна слідча група


17:2208.02.2023

Існують вагомі підстави вважати, що рішення про постачання зенітно-ракетного комплексу “Бук” бойовикам “ДНР” було прийнято президентом росії владіміром путіним.

Такого висновку дійшла Спільна слідча група (JIT), пише “Європейська правда”.

Група опублікувала підсумки розслідування щодо осіб, відповідальних у російській федерації за збиття літака рейсу MH17 ракетою “Бук”.

У записаних телефонних розмовах російські чиновники кажуть, що рішення про надання військової підтримки залишається за президентом. Рішення навіть відкладається на тиждень, “тому що є тільки один, хто приймає рішення…, людина, яка зараз перебуває на саміті у Франції”. У цей час, 5 і 6 червня 2014 року, президент путін перебував у Франції на святкуванні Дня висадки союзників під час Другої світової.

“Існує конкретна інформація про те, що прохання сепаратистів було передано президенту, і що це прохання було задоволено. Невідомо, чи згадується в запиті система “Бук”. Трохи пізніше з’являються більш важкі системи ППО, в тому числі і “Бук”, з якого збили MH17. Хоча ми говоримо про вагомі докази, висока планка повних і переконливих доказів не досягнута. Крім того, президент користується імунітетом на посаді глави держави”, – йдеться у звіті.

JIT поділилася своїми висновками з найближчими родичами 298 жертв і опублікувала звіт. Незважаючи на те, що було виявлено багато нової інформації про різних причетних осіб, докази на даний момент недостатньо конкретні, щоб призвести до нових судових переслідувань.

Як повідомляло Інше ТВ, Гаазький суд визнав, що Росія контролювала “ДНР” під час збиття лайнера MH17.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Рішення про постачання бойовикам “ДНР” ЗРК “Бук”, яким потім був збитий МН17 над Донбасом,  було прийнято путіним – Спільна слідча група' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube