Франція розглядає можливість поставки танків Leclerc Україні


21:1526.01.2023

Франція ще не ухвалила рішення щодо поставки Україні важких танків Leclerc, але президент Емманюель Макрон доручив міністру оборони вивчити це питання.

Про це заявила міністр закордонних справ Франції Катрін Колонна на спільній з главою МЗС України Дмитром Кулебою пресконференції в Одесі, повідомляє Укрінформ.

“Як відомо, президент Франції Емманюель Макрон доручив міністру оборони вивчити це питання (щодо поставки Україні важких танків Leclerc, – ред.). На даний момент можу сказати, що жодного рішення ще не ухвалено, але жодне рішення не є неможливим”, – сказала Колонна.

Вона зазначила, що Франція веде постійний діалог з українською владою щодо оборонних потреб України, і поінформувала, що значну частину перемовин з главою МЗС України було присвячено цьому аспекту.

“Хочу нагадати, що наразі пріоритетом України залишається отримання додаткових систем протиповітряної оборони. Про це, зокрема, вчора казав міністр оборони України. Я гадаю, що ми зі свого боку надамо відповідь на це прохання”, – зазначила Колонна.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Франція розглядає можливість поставки танків Leclerc Україні' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube