На Банковій теж відреагували на вояж Тищенка


21:2726.01.2023

Поїздки народного депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка є неприйнятними, на подібні вчинки реагуватимуть миттєво, жорстко та публічно.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі Укрінформу.

«Давайте відверто. Подібні вчинки абсолютно неприйнятні, і реакція має бути миттєвою, жорсткою і публічною. Бо такі, м’яко кажучи, дивні «ініціативи» сильно дратують як суспільство, так і державу. Зараз і надалі, можете вже не сумніватися, будуть суворі кадрові рішення щодо тих, хто продовжує поводитися демонстративно й зухвало», – зазначив Подоляк.

Він підкреслив, що голова Верховної Ради Руслан Стефанчук уже підтвердив, що не підписував розпорядження про відрядження Тищенка до Таїланду, відповідно цей візит відбувся з порушенням процедури та не є офіційним.

Радник очільника Банкової також нагадав, що була блискавична та справедлива реакція зі сторони керівництва партії та фракції «Слуга народу» – нардепа звільнили з посади заступника голови фракції та виключили з партії, а голосування щодо виключення зі складу фракції відбудеться найближчим часом. 

«Маємо вже оптимальний перелік жорсткої юридичної реакції. Я вже не говорю про категоричні репутаційні особисті втрати. І водночас держава демонструє правильну дисциплінарну поведінку. Попри війну ми залишаємося демократичною країною, у якій інституції та закон мають значення. Але політичної відповідальності, а головне – відповідальності перед суспільством не уникнути нікому», – наголосив Подоляк.

А керівник Офісу президента Андрій Єрмак зазначив:

“Кожен має розуміти рівень відповідальності перед країною та нацією під час війни.

Той, хто забуває про це – отримує швидку реакцію. Так буде з кожним, хто дозволятиме собі забувати, незалежно від імен та посад”.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Банковій теж відреагували на вояж Тищенка' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube