Сучасні тільки зверху. Прикордонники показали російські шоломи “колпак” (ВІДЕО)


20:4726.01.2023

За словами українських захисників, індивідуальним захистом радянського виробництва укомплектовано більшість частково мобілізованих росіян на фронті.

Прикордонники, які захищають Бахмут, показали “чудо” російського військпрому — шолом “Колпак-20” з іржавою ґрунтовкою всередині.

Відео “розпаковки” 26 січня опублікували у пресцентрі Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

За словами українських бійців, “Ковпак-20” є пофарбованим сірою ґрунтовкою сталевим шоломом, який уже місцями проїла іржа. Для сучаснішого виду каска радянського виробництва упакована в “кавери”. З внутрішньої сторони виробник встановив поролонові пом’якшувачі та підвісну систему, прикручену до виробу металевими болтами.

Зазначається, що виріб для огляду надав один із солдат країни-агресора, який “загубився разом із ним десь під українським Бахмутом”.

“Засіб, виробництва 2022 року, повинен бути для загарбників індивідуальним захистом, але виходить не дуже, судячи з того, що таких “баняків” разом з їхніми власниками валяється по всьому східному фронту”, — зазначають прикордонники.

За даними ДПСУ, переважна більшість підрозділів окупантів, укомплектованих частково мобілізованими росіянами, мають ці шоломи.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Сучасні тільки зверху. Прикордонники показали російські шоломи “колпак” (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube