Шольц висунув умову щодо постачання Україні танків Leopard 2 – ЗМІ


23:0918.01.2023

Канцлер Німеччини Олаф Шольц у телефонні розмові з президентом США Джо Байденом висунув умову для постачання німецьких танків Leopard 2 Україні – якщо Вашингтон також ухвалить рішення про постачання своїх танків Abrams.

Про це, як повідомляє “Європейська правда”, йдеться в матеріалі Süddeutsche Zeitung.

Деталей дискусії двох лідерів видання не наводить, та зазначає, що Байден, вочевидь, не взяв на себе жодних зобов’язань під час розмови.

“Очевидно, США вимагають від канцлера не лише дозволити іншим країнам постачати бойові танки Leopard 2, якщо Німеччина братиме участь у таких поставках, але й самі постачатимуть певну кількість танків”, – йдеться в матеріалі.

Останнім часом тиск на Німеччину з боку інших країн ЄС значно посилився, оскільки танки Leopard 2 – німецького виробництва, й тому Берлін повинен давати згоду на їхній реекспорт. Очікується, що відповідне рішення може бути ухвалене до засідання Контактної групи з питань оборони України цієї п’ятниці.

Як повідомляло Інше ТВ, Депутати Європарламенту закликають Шольца надати Україні бойові танки Leopard 2. Шольц в Давосі обіцяє Україні підтримку, а щодо танків мовчить

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Шольц висунув умову щодо постачання Україні танків Leopard 2 – ЗМІ' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube