«Єдиний спосіб дійсно вирішити цей конфлікт — це виграти його на полі бою»: Нідерланди закликали надати Україні більше зброї


08:0217.01.2023

Голова Міністерства закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстра заявив, що Захід має постачати більше зброї Україні, щоб вона могла перемогти Росію на полі бою.

Про це він сказав на спільній пресконференції в Гаазі з німецькою колегою Анналеною Бербок, повідомляє «ТСН».

“Абсолютно ясно, що, незважаючи ні на що, єдиний спосіб дійсно вирішити цей конфлікт — це виграти його на полі бою. Тому потрібно більше зброї, ми повинні дивитися правді в очі. Якщо ми обмежимо наші зусилля, все, що ми зробили до цього часу, буде зведено нанівець”, – сказав міністр.

Він зазначив, що після початку війні в Україні весь світ перевернувся з ніг на голову.

“Війна повернулася на європейську землю, і цей світ палає у вогні. Окрім війни та кризи в Україні, ми бачимо гарячі точки по всьому світу, ми бачимо енергетичну кризу, ми бачимо зміни клімату і ерозію демократії”, – сказав Гукстра.

Як повідомляло Інше ТВ, Британія оголосила про найбільший пакет військової допомоги – танки, гаубиці, бронетранспортери (ВІДЕО)

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'«Єдиний спосіб дійсно вирішити цей конфлікт — це виграти його на полі бою»: Нідерланди закликали надати Україні більше зброї' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube