На Південноукраїнську АЕС, що на Миколаївщині, прибули експерти МАГАТЕ – вони залишаться тут до кінця воєнних дій в Україні (ВІДЕО)


08:3117.01.2023

На Південноукраїнську АЕС прибули представники МАГАТЕ для реалізації моніторингової місії.

Іноземні експерти з ядерної безпеки перебуватимуть на станції до завершення воєнних дій в Україні.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Враховуючи усі ризики та поточну ситуацію, ми прийшли до висновку, що нам необхідно посилити присутність агентства на українських АЕС. Почали ми із Запорізької АЕС, яка є найбільшою в Україні. Тепер – розширюємо цю місію на всі атомні станції. Це лише перший крок. Ми будемо продовжувати свою діяльність у цьому напрямку”, – розповів генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі.

У межах місії на ПАЕС перебуватимуть двоє експертів з ядерної безпеки. Вони здійснюватимуть моніторинг ситуації на станції, надаватимуть технічну підтримку та консультації українським колегам, а також фіксуватимуть усі позаштатні ситуації на об’єкті й звітуватимуть про свої висновки до штаб-квартири МАГАТЕ.

Як повідомляло Інше ТВ, найближчим часом на всіх атомних електростанціях, розташованих на підконтрольній Україні території, працюватимуть постійні моніторингові місії МАГАТЕ.

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'На Південноукраїнську АЕС, що на Миколаївщині, прибули експерти МАГАТЕ – вони залишаться тут до кінця воєнних дій в Україні (ВІДЕО)' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube