Після скандалу з призначенням посла в Болгарію. Красиву жінку, що знається на сексі і діамантах, замінять


15:2713.01.2023

Після скандалу довкола призначення послом України в Болгарії Олесі  Ілащук,  Офіс президента шукає їй заміну. Наразі триває пошук нової кандидатури.

Про це повідомив голова правління Інституту світової політики, керівник інформагентства «Главком» Віктор Шлінчак.

«Посла України в Болгарії Олесю Ілащук Офіс президента планує відкликати. Йде пошук кандидатури. Залишилося тепер чекати, скільки часу займе цей «пошук». Вони вже місяць Олегу Татарову шукають заміну, ніяк не знайдуть, хоч проєкт рішення про його звільнення був ще в грудні…», – зазначив Шлінчак.

Нагадаємо, президент Зеленський призначив послом у Болгарії психологиню без дипломатичного досвіду. На особистій сторінці жінки у соцмережі вказано, що вона клінічний психолог, системно-сімейний терапевт, гештальт-терапевт. Крім того, вона є експерткою у сексології та дорогоцінних прикрасах.

Читайте про це Про красиву жінку, яка знається на сексі та діамантах. В МЗС запевняють, що новий український посол в Болгарії має необхідну кваліфікацію для дипслужби

Понравилась статья? Расскажите друзьям![hupso]

'Після скандалу з призначенням посла в Болгарію. Красиву жінку, що знається на сексі і діамантах, замінять' не имеет комментариев

Будьте первым!

Желаете поделиться мнением?

© Inshe.tv

Share Button
Twitter Facebook Google Plus Youtube