У США роз’яснили позицію щодо визнання РФ країною-терористом


14:2629.11.2022

США поки не вважають корисним визнання Росії як держави-спонсора тероризму, але виступають за подальші обмеження для Москви у вигляді санкцій. Про це 28 листопада заявила американський посол у НАТО Джуліан Сміт під час брифінгу для преси, повідомляє Кореспондент.

“Думаю, ви чули коментарі президента (Джо) Байдена та інших в адміністрації… Відчуття у Вашингтоні, що це дійсно не потрібно, і, насправді, може бути контрпордуктивним у тому плані, що це може зашкодити нашій можливості, наприклад, привозити гуманітарну допомогу Україні або вивозити певну кількість зерна з України”, – наголосила представник Вашингтона.

Сміт наголосила, що з цієї причини США “зосереджені на тому, щоб з багатьма партнерами та союзниками у світі працювати над санкціями та визначати шляхи запровадження додаткових обмежень, щоб збільшувати тиск на (президента РФ Володимира) Путіна та його уряд”.

Як пише видання, посол США поспілкувалася з пресою напередодні засідання НАТО в Бухаресті, яке буде присвячене питанням війни в Україні, новій Стратегічній концепції альянсу, енергетичній безпеці та захисту критичної інфраструктури.

Читайте: США повністю заборонили ввезення обладнання Huawei, ZTE та інших китайських компаній© Inshe.tv

Share Button
TwitterFacebookGoogle PlusYoutube